Lipoxal Xtreme II obsahuje vysoce účinné extrakty ze zeleného čaje, guarany, zázvoru a synefrin z plodů hořkého pomeranče (Citrus aurantium).

Komplex účinných látek (zelený čaj, guarana a synefrin) efektivně stimuluje metabolismus tuků a tak zvyšuje intenzitu spalování tuků na požadovanou úroveň.

Zelený čaj, guarana, extrakt z olivových listů a korejský červený ženšen mají navíc antioxidační vlastnosti, takže chrání buňky těla před nebezpečným oxidačním stresem. Oxidační stres může vzniknout (mimo jiné) i během spalování tuků.

Účinné látky denní dávka (4 tbl.) obsahuje
Lipotherm komplex
Zelený čaj extrakt (45 % EGCG) 650,0 mg
Guarana extrakt (22 % kofeinu) 120,0 mg
Kakao extrakt (98 % theobrominu) 50,0 mg
Panax ginseng extrakt (10 % ginsenosidů) 50,0 mg
Korejský ženšen červený 40,0 mg
Metabolplex
Zázvor extrakt (5 % gingerolů) 150,0 mg
L-karnitin tartrát/L-karnitín tartrát 50,0 mg
Olivové listí extrakt (20 % oleuropeinu) 50,0 mg
ExtendHot
Synefrin 10,0 mg
[ad#aff-lipoxal2-js]

Úplné složení: zelený čaj extrakt, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová, stearát hořečnatý, talek; plnidlo: fosforečnan vápenatý, zázvor extrakt, guarana extrakt, extrakt z plodů Citrus aurantium, stabilizátory: karboxymethylcelulóza, hydroxypropylmethylcelulóza; kakao extrakt, Panax ginseng extrakt, L-karnitin tartrát, olivové listí extrakt, korejský ženšen červený, barviva: titanová běloba, oxidy a hydroxidy železa; odpěňovač: polyethylenglykol.

Dávkování: 2 tablety 2 krát denně. Tablety zapijte dostatečným množstvím vody. Tablety by měly být užívány současně s jídlem. Neužívejte na lačno a večer před spaním.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Obsahuje kofein.